Smagioms ir saugioms maudynėms! 2.39 Eur už plaukimo reikmenų rinkinį vaikams - plaukimo akinius, antpečius ir plaukmenis!

išparduota

Pradėkite ruoštis vasaros sezonui jau dabar! Nepamirškite, kad mažyliai kaitrias dienas norės leisti vandenyje, todėl privalote pasirūpinti jų saugumu. Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti puikų plaukimo reikmenų rinkinį vaikams už vasariškai šiltą kainą!

Įsigykite plaukimo reikmenis Vilniuje, Kaune už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!
Užtikrinkite ne tik smagų, bet ir saugų savo vaiko pasiplaukiojimą vandenyje. Rinkinyje yra 2 pripučiami antpečiai, kurie vaiką laikys vandenyje ir leis mokytis plaukti. Smagesniam maudynių procesui galima naudoti plaukmenis bei užsidėti plaukimo akinukus.

Tai puikus rinkinys vaikui, norinčiam išmokti plaukti, bet tuo pačiu ir linksmai žaisti vandenyje. Tėveliai jausis ramūs dėl vaikų vandenyje, o vaikai džiaugsis vasara ir ežero, jūros ar kito vandens telkinio teikiamais malonumais!

Plaukmenų bei akinukų plotis reguliuojamas, todėl plaukmenų rinkiniu naudositės ne vienerius metus. Plaukimo rinkinys pritaikytas specialiai vaikų poreikiams - plaukmenys nedideli, akiniai nespaudžia, o pripučiami plaukimo antpečiai nėra per dideli, tačiau pakankami, kad išlaikytų vaiką ant vandens.

Rinkinį sudaro:

  • Plaukimo akiniai;
  • Plaukmenys (1 pora);
  • Pripučiami plaukimo antpečiai (1 pora).

Rinkinį tinkamas naudoti vaikams nuo 3 metų.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...