Sumanus ir smagus būdas taupyti bei pasirūpinti šventinėmis dovanomis iš anksto! Tik 79 Lt už 159 Lt kainuojančią kelionę į Balstogę apsipirkti ir lankytiniems objektams pamatyti, su kelionių organizatoriais „ŽELESA“!

išparduota

Puikus praktinės bei pažintinės naudos ir visada įspūdžių dovanojančių kelionių malonumo derinys! Visus, kurie sumaniai planuoja šeimos biudžetą ir mėgsta aktyvų laisvalaikį, kviečiame į lapkričio 1 d., įvyksiančią neeilinę vienos dienos trukmės kelionę į Balstogę (Lenkijoje) apsipirkti ir lankytiniems objektams pamatyti už stebėtinai mažą kainą!

Turiningu jūsų laisvalaikiu rūpinasi kelionių organizatorius „ŽELESA“, turizmo paslaugų sferoje dirbantis nuo 1993 metų. Siūlomas kelionių spektras labai platus — nuo trumpų savaitgalio išvykų į Europos miestus iki kelionių į šiltus kraštus: Juodkalniją, Kroatiją, Italiją, Graikiją, Bulgariją, Rumuniją, Turkiją, Egiptą, Tunisą, Kubą, Keniją, Indiją, Šri Lanką, Siriją, Domini­kos respubliką, Karibų salas, Australiją...

Kiekvienam turistui bus pasiūlyta kelionė pagal poreikius, interesus bei galimybes — tai skatina teikti aukščiausios kokybės paslaugas palankiausiomis kainomis. Puikiausias paslaugų kokybės įvertinimas — nuoširdūs atsiliepimai ir noras vėl keliauti su „ŽELESA“!

Balstogėje yra pati didžiausia prekybos vieta Lenkijos Rytuose, kur mes vežame kasmet. Jame daugiausia prekybos centrų ir bazių, didesnių ir mažesnių perduotuvėlių bei didelis turgus.

Prekybos aikštė užima 8,5 hektaro ir talpina daugiau kaip 1000 įvairių parduotuvių. Tai primena prekybos miestą mieste, tačiau tai ne chaotiškas turgus. Jis panašus į mūsų „Gariūnų verslo parką“, tik čia viskas daug pigiau ir teritorija didesnė, o kainos tikrai patiks jums ir jūsų kišenei!

Lenkijoje pigesni maisto produktai, drabužiai, avalynė, kosmetika, kompiuterinė technika, sportinė apranga ir visa kita. Į tokias keliones bent du kartus per mėnesį išsiruošdavo Druskininkų, Lazdijų, Marijampolės ir Alytaus rajonų gyventojai, o dabar šiame prekybiniame mieste galima sutikti tautiečių iš įvairiausių šalies kampelių, sumaniusių apsipirkti pigiau ir planuojančių savo išlaidas bei pajamas. Taupantys turi, todėl skaičiuokite naudą ir pasinaudokite proga rasti pigesnių daiktų ir produktų viename gražiausių istorinių Lenkijos miestų, kurį aplankysite.

Vos vienos dienos kelionės metu jūsų laukia išties turininga programa:

 • Anksti ryte, lapkričio 1 dieną, išvykstate iš Lietuvos (Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus).
 • Kelionė į Lenkiją.
 • Apie 08 val. atvykstate į Balstogę (Bialystok). Apsipirkti Bałstogėje tikrai nesudėtinga – čia Jūsų lauks pramoninių prekių turgus, kuriame gausu kelis kartus pigesnių prekių nei mūsų turgavietėse su tam tikromis nuolaidomis. Miesto centre Jus nudžiugins prabangių „Boutique" parduotuvių ir stambių prekybos centrų, meno galerijų, suvenyrų krautuvėlių pasirinkimas. Mieste yra keli didieji prekybos centrai — „Auchan", „Makro", prekybos centrai „Tesco", „Carrefour", „Real", „Kaufland", tai pat IKEA, „Leroy Merlin" (atitikmuo prekybos centro „Senukai"), „Saturn", „Decathlon", „Maximus". Tad apsilankysite įvairiose prekybos vietose, pramoninių ir maisto prekių parduotuvėse, turguje, kur įsigysite prekių gamintojo kainomis pagal savo poreikius ir galimybes.

Po apsipirkimo jūsų lauks 2 tolimesnės kelionės variantai:

 • 1 variantas. Tolimesnis apsipirkimas. Miesto centre įsikūręs Kosciuško turgus. Lipovos ir Malmedos gatvėse – parduotuvės ir drabužių butikai, prabangių prekių ženklų parduotuvės. Centrinėje miesto dalyje glaudžiasi galerijos su taikomosios dailės ir antikvariniais kūriniais bei liaudės meno dirbiniais. Norintys galės apsipirkti prekybos centruose „Galerija Alfa“, „Galerija Podlaska“, „Galerija Biala“ su kino teatrais ir restoranais.

 • 2 variantas. Visus kuriems užtektinai apsipirko ir kuriuos domina miesto įžymybės, apie visus lankytinus objektus jums įdomiai papasakos gidas. Palenkės vaivadijos sostinė Balstogė — žalių lankų apsuptyje dunksantis didžiausias miestas šiaurės rytų Lenkijoje. Aplankykite vėlyvosios gotikos miesto rotušę, Šv. Roko bažnyčią, Šv. Mergelės Marijos dangun ėmimo baziliką — Balstogės katedrą, stačiatikių bažnyčią, pasivaikščiokite centrine pėsčiųjų gatve. Toliau — XVIII a. Balstogės įžymybė — didikų Branickių šeimos rūmai vadinami „Šiaurės Versaliu", apsupti nuostabaus grožio prancūziško stiliaus parko su fontanais. Galėsite aplankyti Balstogės istorijos muziejų arba menininkų Sledzinskių galeriją. Visus šiuos objektus supa daugiau nei 200 parduotuvių, kurios siūlo platų prekių ir paslaugų pasirinkimą, kartu sudarydami kultūros ir poilsio centrą.

 • 17.00 val. Visi atvykusieji (pasirinkusieji vieną ar kitą kelionės variantą), renkasi prie Šv. Roko bažnyčios ir pradeda kelionę į Lietuvą. Važiuojant namo, Jūs turėsite galimybę paragauti lenkiškos virtuvės kulinarinių šedevrų (garsiųjų „fliakų“, „žurek“ ar lenkiško aulaus „Živec“).

 • Grįžtant sustosite Augustavo supermarkete Biedronka išleisti likusių zlotų. Tolimesnė kelionė namų link.

 • Apie 24.00 val. grįšite į Lietuvą.

Jūsų patogumui išvykstama iš:

 1. Išvykimas iš Vilniaus 00:15 val. (Geležinkelio g. 16, Geležinkelio stotis, pagrindinė aikštė)
 2. Išvykimas iš Kauno 01:45 val. (Islandijos pl. 32, prekybos centras „Mega“)
 3. Išvykimas iš Marijampolės 02:50 val. (Kauno g. 130, „Statoil Fuel and Retail Lietuva“)
 4. Išvykimas iš Alytaus 03:50 val. (Naujoji g. 17L, Alytaus autobusų stotis)
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
 • Kelionė patogiu autobusu/mikroautobusu;
 • Kelionių organizatoriaus vadovo paslaugos;
 • Kelionių organizatoriaus gido Baltstogėje paslaugos;
 • Lietuvos ir Lenkijos kelių mokesčiai, ekologinė rinkliava ir mokesčiai pagal maršrutą;
 • Autobuso parkavimo mokesčiai lankomose vietose.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai;
 • Kuro mokestis - 25 Lt/asm., kurį sumokėsite pavedimu į organizatoriaus UAB „Želesa“ sąskaitą pirkdami kelionę.

Pastabos:

 • Į kelionę gali vykti ir mikroautobusas (nesusirinkus didesnei nei 17 žmonių grupei);
 • Balstogėje yra pati didžiausia prekybos vieta Lenkijos rytuose, kur mes vežame kasmet. Jos darbo laikas: kas dieną nuo 05:00 val. Iki 17:00 val. (nedirba tik valstybinių švenčių dienomis). Prekybos aikštė užima 8,5 hektarus ir talpina daugiau kaip 1000 įvairių parduotuvių. Tai lyg mūsų „Gariūnų verslo parkas“, tik viskas daug pigiau ir teritorija didesnė, o kainos tikrai patiks Jums ir Jūsų kišenei!
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir mokamų objektų kainos gali keistis;
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;
 • Lydintis asmuo muziejuose ekskursijų neveda;
 • Akcijos metu nuolaidos netaikomos;
 • Nuolaidos nesumuojamos;
 • Išvykimas ir atvykimas galimi iš Vilnius, Kauno, Marijampolės, Alytaus;
 • Paskubėkite, autobusas ne guminis, vietų skaičius ribotas!

Nauji drabužiai visai šeimai, maisto produktai, kanceliarinės prekės, smulki buitinė technika, namų apyvokos bei buitinės chemijos prekės, kosmetika, kompiuterinė įranga ar dovanos nenumaldomai artėjančioms gražiausioms žiemos šventėms — sau tinkančių ir patinkančių prekių už patrauklią kainą ras kiekvienas, mėgstantis apsipirkti sumaniai!

Įsitikinkite patys, kad sutaupyti apsipirkdami puikiomis kainomis garsėjančioje Lenkijoje gali ne tik pasienio miestų ir miestelių gyventojai, — šiandien siūloma kelionė leis praplėsti akiratį, susipažinti su miesto įžymybėmis ir, žinoma, džiaugtis pirkiniais už pačias palankiausias kainas!

Apie pardavėją

UAB "Želesa"
Telefonas: 8 606 64408
El pašto adresas: info@zelesa.lt
Nuoroda:

loading...