Tik 15 Lt už antakių korekciją, ilgalaikį antakių ir blakstienų dažymą ir DOVANA 30 Lt nuolaida pasirinktai veido procedūrai, grožio salone „Dalia“, Vilniuje!

išparduota

Masinis.lt ir grožio studija „Dalia“ paruošė pasiūlymą moterų grožiui puoselėti! Norite veidrodyje matyti visiškai atsinaujinusį žmogų? Paskubėkite įsigyti Masinis.lt kuponą, nes su juo antakių korekcijai ar gydomajai plaukų procedūrai ir masažui bus taikomos neregėtai geros nuolaidos!

Nepriekaištinga antakių linija ir juodos kaip naktis blakstienos! Šiandien Masinis.lt ir grožio salonas „Dalia“ siūlo įsigyti kuponą antakių korekciją bei ilgalaikiam antakių ir blakstienų dažymui už ypatingą kainą ir DOVANŲ gausite 30 Lt nuolaidą pasirinktai veido procedūrai!

Antakių ir blakstienų priežiūros vargus tikrai pamiršite, jei pasinaudosite šiuo pasiūlymu, su kuriuo jums priklausys:

  • Antakių korekcija;
  • Ilgalaikis antakių dažymas;
  • Ilgalaikis blakstienų dažymas.

Kerinčio žvilgsnio magija – galingas moteriško patrauklumo ginklas, suteikiantis daugiau pasitikėjimo savimi.

Grožio studija Dalia kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...