Tik 17 Eur už 60 min. trukmės viso kūno masažą „Atgaiva kūnui ir sielai“ ir DOVANA - 15 min trukmės galvos masažą, Vilniuje!

išparduota

Švelnūs ir malonūs prisilietimai bei aplink tvyranti ramybės atmosfera ne tik gydo, bet ir suteikia džiaugsmo, atgaivos sielai ir kūnui, bei suteikia sparnus... Šiandien Masinis.lt ir „Ritos masažai“ jums siūlo pasimėgauti 60 min. trukmės viso kūno masažu „Atgaiva kūnui ir sielai“ ir DOVANA - 15 min trukmės galvos masažas, o visa tai už itin patrauklią kainą!

Švelnūs išlavintų rankų prisilietimai ir stiprus giluminis taškų stimuliavimas išlaisvins jūsų kūną iš susikaustymo gniaužtų, efektyviai pagerins jūsų dvasinę savijautą, padovanos taip reikalingos energijos dozę ir privers bent trumpam pamiršti visas negandas, blogas emocijas ir kasdienes problemas. Pasimėgaukite ramybės akimirka ir atsipalaiduokite — juk jūs to nusipelnėte!

Palepinti save jus kviečia „Ritos masažai". Čia jūs būsite apgaubti išskirtiniu dėmesiu ir maloniu aptarnavimu, o aukšta procedūrų kokybė neapvils net ir paties išrankiausio kliento. Šiuose grožio salonuose atliekami įvairūs masažai, kūno priežiūros, grožio procedūros, biodetoksikacijos–valymo procedūros, pedikiūras, kosmetologinės ir aparatinės procedūros, taip pat čia rasite kirpyklą ir soliariumą.

Įsigiję šį kuponą jūs galėsite pasirinkti:

  • Klasikinį;
  • Atpalaiduojantį;
  • Tonizuojantį;
  • Aromaterapinį Santana masažą.

Procedūrų trukmė: 75 min.

Apie pardavėją

Rita Žibutienė
Telefonas: 8 652 98422
El pašto adresas: ritazibutiene@gmail.com

loading...