Tik 25 Eur už pilną plaukų dažymą su Schwarzkopf „ESSENSITY“ be amoniakiniais plaukų dažais, atstatomoji plaukų kaukė ir modelinis kirpimas, grožio salone, Vilniuje!

išparduota

Norite atsinaujinti? Širdis reikalauja permainų? Šiandien Masinis.lt ir plaukų stilistė - Tatjana parengė jums puikų pasiūlymą - pilną plaukų dažymą su Schwarzkopf „ESSENSITY“ be amoniakiniais dažais, atstatomoji plaukų kaukė ir modelinis kirpimas, visa tai už puikią kainą!

Metas, kai galite patenkinti visas savo užgaidas, juk vasara pateisina visas priemones ir būdus jaustis ir atrodyti kitaip. Jeigu užsimanėte radikalių pokyčių - pirmyn: keiskite savo įvaizdį, pabodusią išvaizdą, iškraustykite visą spintą ir pripildykite ją naujais ir netikėtais sprendimais. Šiandien siūlome jums pasinaudoti išties puikiu pasiūlymu ir keistis pradėti nuo plaukų! Pilnas plaukų dažymas su natūraliais Schwarzkopf „ESSENSITY“ dažais, atstatomoji kaukė ir modelinis kirpimas dabar jums kainuos net 54 proc. mažiau!

Įsigijus šį patrauklų pasiūlymą, galėsite džiaugtis akivaizdžiais pokyčiais, kuriais pasirūpins grožio salono „Sigma“ specialistai. Procedūrų metu naudojamos profesionalios, aukštos kokybės plaukų priežiūros priemonės, o patyrusi plaukų stilistė tikrai patars ir padės pasirinkti jums labiausiai tinkantį kirpimą.

„ESSENSITY“ priemonių asortimentui naudojami tik gryniausi, sertifikuoti organiniai ir natūralūs ekstraktai, kurie išgaunami panaudojant efektyviausius ir naujausius ekstrakcijos būdus, pavyzdžiui, alavijo ekstraktai gaunami panaudojant šviežio, sauso užšaldymo būdą. Asortimento priemonių sudėtyje taip pat nėra dirbtinių aromatų, silikono, parafino / mineralinių aliejų ir parabenų.

Paslaugą sudaro:

 • Profesionalaus kirpėjo konsultacija;
 • Plaukų dažymas su profesionalia Schwarzkopf „ESSENSITY“ produkcija;
 • Uždedama atkuriamoji kaukė nusilpusiems plaukams;
 • Modelinis kirpimas;
 • Plaukų sušukavimas su profesionalia plaukų priežiūros kosmetika;
 • Į kainą įskaičiuota viena ESSENSITY dažų tutelė, kurios užtenka nudažyti pusilgius plaukus(iki 45 cm).

Jūsų plaukai bus nudažyti itin kokybiškais ir patikimais dažais, kurių sudėtyje nėra amoniako ir kitų sintetinių medžiagų. „ESSENSITY“ priemonių asortimentui naudojami tik gryniausi, sertifikuoti organiniai ir natūralūs ekstraktai, kurie išgaunami panaudojant efektyviausius ir naujausius ekstrakcijos būdus, pavyzdžiui, alavijo ekstraktai gaunami panaudojant šviežio, sauso užšaldymo būdą. Asortimento priemonių sudėtyje taip pat nėra dirbtinių aromatų, silikono, parafino/ mineralinių aliejų ir parabenų. Taigi, „ESSENSITY“ plaukų dažai:

 • Tai nauja plaukų dažymo priemonių linija, kuriai yra būdingas YPAČ NATŪRALUS EFEKTYVUMAS;
 • SINTETINĖS SUDEDAMOSIOS MEDŽIAGOS KEIČIAMOS natūraliomis;
 • Nei vienoje priemonėje NĖRA: dirbtinių kvapų, silikonų, parafinų/mineralinių aliejų ir parabenų;
 • Visapusiškas dažymo priemonių asortimentas, užtikrinantis 100 procentinį efektyvumą;
 • GRYNI ir NATŪRALŪS ekstraktai ir eteriniai aliejai gauti pasitelkus novatoriškus, efektyvius būdus (pvz.šviežiai užšaldyti alavijo ekstraktai);
 • ESSENSITY - pirmieji plaukų dažai, kurių SUDĖTYJE NĖRA DIRBTINIŲ KVAPŲ ir AMONIAKO. Dažai nudažo iki 90 % žilų plaukų;
 • Dažų asortimente yra net 20 tarpusavyje maišomų ir derinamų atspalvių, kurie leidžia išgauti šviesius, vidutinio lygio ir tamsius tonus. Tai puiki galimybė lengvai sukurti ir išgauti neribotas, natūralias įvairių tonų spalvas.

Procedūrų metu naudojamos profesionalios, aukštos kokybės plaukų priežiūros priemonės, o patyrusi plaukų stilistė tikrai patars ir padės pasirinkti jums labiausiai tinkantį kirpimą. Išėję iš grožio salono, negalėsite atsidžiaugti maloniais pokyčiais!

Apie pardavėją

Plaukų stilistė - Tatjana
Telefonas: 8 671 36445
El pašto adresas: pangasia@mail.ru

loading...