Tik 29 Lt už "LapTop-Pro" ekrano ir klaviatūros valiklį iš el. parduotuvės teleskopai.lt! Tegu jūsų kompiuteris visuomet spindi švara!

išparduota

Yra tokių daiktų, su kuriais sunkiai skiriamės, nes jie mums itin reikalingi kasdieninėje veikloje, palengvina mūsų darbų atlikimą. O ar tokiam daiktui atiduodate atitinkamą duoklę ir tuo pačiu pagerinate darbo kokybę? Klausiate apie ką mes kalbame? O gi apie nešiojamą kompiuterį, be kurio sunkiai dabar įsivaizduojame savo gyvenimą ne tik darbinėje aplinkoje, bet ir namuose. Juo reikėtų rūpintis atsakingai, kad tarnautų mums kuo ilgiau. Masinis.lt ir el. parduotuvė teleskopai.lt siūlo jums griebti šios dienos akcijos kuponą ir su nuolaida įsigyti "Lap Top-Pro" ekrano ir klaviatūros valiklį!

"LapTop - Pro" – patikimas ir itin kokybiškas ekrano ir klaviatūros valiklis. Viena jo pusė skirta ekranui valyti. Šia puse galėsite pašalinti nešvarius pirštų antspaudus. Kitoje valiklio pusėje rasite du šepetėlius – dulkėms nuo ekrano ir nešvarumams tarp klavišų . Šis valiklis yra labai kompaktiškas, todėl jis visada gali keliauti kartu su jūsų kompiuteriu.


Apie pardavėją

UAB "IDD"
Telefonas: 8 523 39896
El pašto adresas: info@teleskopai.lt
Nuoroda:

loading...