Tik 29 Lt už plaukelių augimą skatinantį blakstienų serumą „Prolash+“!

išparduota

Pamirškite priauginamas blakstienas! Masinis.lt kiekvienai save vertinančiai moteriai siūlo įsigyti serumą „Prolash+“ blakstienoms, kuris skatina plaukelių augimą!

Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite blakstienų serumą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Profesionalus serumas blakstienoms - tai tikra revoliucija kosmetikos srityje, kuri sustiprina ir stimuliuoja plaukelių augimą. Unikali sudėties formulė itin giliai prasiskverbia į plauko šaknis, todėl aktyvuodamas šaknų svogūnėlių ląsteles, serumas lėtina senų plaukelių iškritimą ir skatina naujų augimą. Tai tikras atradimas visoms merginoms ir moterims, kurios svajoja apie gražias ir ilgas blakstienas.

Kaip naudoti: Aplikatoriumi užtepkite blakstienų serumo ant viršutinio voko kraštelio palei blakstienų liniją. Serumas turėtų būti naudojamas kartą per dieną kiekvieną vakarą. Jei norite greitesnio efekto, galite naudoti serumą dukart per dieną: ryte ir vakare. Neverta naudoti serumo dar dažniau, nes tai nesuteiks jokio papildomo poveikio. Svarbu, kad produktas pasirinktą laikotarpį būtų naudojamas reguliariai, be pertraukų.

Po serumo naudojimo blakstienų plaukas taps storesnis, ilgesnis ir gyvesnis.

Talpa: 5 ml.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...