Tik nuo 120 Eur už 2 arba 3 naktų viešnagę, 2 asmenims su pusryčiais, viešbutyje „Tauras Center Hotel“, pačiame Palangos centre!

išparduota

Norite pailsėti ir pakvėpuoti jūros gaiva, tačiau nenorite gyventi nuo miesto centro? Šiandien Masinis.lt ir viešbutis „Tauras Center Hotel“ įsikūręs pačiame Palangos miesto centre jums siūlo 2 arba 3 nakvynių viešnagę dviems žmonėms su pusryčiais už puikią kainą! Nepraleiskite progos aplankyti Baltijos jūrą ir pailsėti!

Galimi pasirinkimo variantai:

  • 120 Eur už 2 nakvynių viešnagę, 2 asmenims su pusryčiais;
  • 180 Eur už 3 nakvynių viešnagę, 2 asmenims su pusryčiais.

2015 metais renovuotas viešbutis „Tauras Center Hotel“ yra įsikūręs Palangos centre. Nuo viešbučio, lengvai ir greitai, vos per kelias minutes pasieksite paplūdimį, turistų pamėgta Basanavičiaus gatvę, naktinius klubus, jūros tiltą, prekybos centrus, vaikų žaidimo aikštelę. Šalia įsikūręs dviračių nuomos punktas.

Nuo seno svečių pamėgtoje kavinėje „Feliksas“, kuri įsikūrusi cokoliniame aukšte, tiekiami europietiškos virtuvės patiekalai. Kavinėje, viešbučio svečiams, kas rytą bus pateikti gausūs ir skanūs pusryčiai. Taip pat viešbučio svečiams, kavinė suteikia 15% nuolaidą.

Viešbučio svečiams yra suteikiama galimybė apsilankyti Provanso kvapų SPA Palangoje su 10% nuolaida. www.provansokvapai.lt

Viešbutyje rasite jaukią aplinką, erdvius, patogius ir namų jaukumu bei šiluma dvelkiančius kambarius, ramų poilsį, dėmesį ir aptarnavimo kokybę. Kambariai įrengti taip, kad viešnagė Jums čia būtų kuo patogesnė ir malonesnė. Suteikiame visas sąlygas poilsiui šeimoms su vaikais, jums galime pasiūlyti vieno miegamojo apartamentus, kuriuose yra miegamieji atskirti nuo svetainės, esant poreikiui galime pasiūlyti lovytę kūdikiams.

Visuose viešbučio kambariuose yra naujai įrengti balkonai su lauko baldais, kuriuose galima pavakaroti, pasigrožėti saulėlydžiu. Taip pat viešbutis siūlo nemokamą spartųjį bevielį internetą, atnaujintą TV įranga su palydovine programa, viešbutyje yra seifas. Visuose kambariuose rasite elektrinį virdulį, indus, vienkartinį kavos/arbatos rinkinuką, šaldytuvą, mikrobangų krosnelę (vieno miegamojo apartamentuose), atnaujintą patalynę bei rankšluosčius, higienos priemones, plaukų džiovintuvą, atskirai įrengtus vonios kambarius, pagal pageidavimą galime pasiūlyti lygintuvą su lyginimo lenta ar skalbimo paslaugas.

Apie pardavėją

UAB "Palrenta"
Telefonas: 8 686 42825
El pašto adresas: hotel@feliksas.lt

loading...