Tik nuo 14 Lt už net 5-ių porų kojinių iš bambuko pluošto rinkinį iš „Aura.via“! Vengriška kokybė!

išparduota

Vyrai, norite būti stilingi ir jaustis patogiai? Kas gali būti geriau už švelnias it šilkas bambukines kojines, kurias patogu dėvėti su bet kokia avalyne ir bet kokiu oru. Šiandien Masinis.lt siūlo jums įsigyti bambuko pluošto kojinių rinkinį už dar patrauklesnę kainą! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir mėgaukitės, nes bambuko pluoštas švelnesnis už medvilnę, o jo tekstūra kaip šilko!

Įsigykite kojines Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt kojinės bus pristatytos į namus VISOJE LIETUVOJE!

Bambuko pluošto vyriškos kojinės yra labai minkštos ir gerai praleidžia orą. Bambuko pluoštas yra plonas, tačiau patvarus ir tvirtas. Pirkimo metu galėsite rinktis 5-ių kojinių rinkinį!

Dėl unikalios bambuko pluošto mikrostruktūros, prakaitas sugeriamas greičiau, negu iš bet kurios kitos medžiagos. O svarbiausia tai, kad bambuko pluoštas turi antibakterinių savybių. Lietuvos nacionalinio visuomenės sveikatos tyrimų centro, mikrobiologijos laboratorijos tyrimų duomenimis, medžiagoje iš bambuko verpalų nesivysto kai kurie mikrobai.

  • Bambuko pluošto kojinės

  • Kojinių dydis 39-42.
  • Spalvos rinkinyje: juoda, pilka, tamsiai mėlyna, tamsiai pilka;
  • Sudėtis: bambuko pluoštas 90 proc., poliamidas 5 proc., elastanas 5 proc.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...