Tradicinis ir unikalus marokiečių molinis indas - tadžinas, su ornamentais! DOVANA specialūs prieskoniai ir 4 maisto paruošimo Tadžine receptai!

išparduota

Jums patinka ruošti egzotinius patiekalus? Ar jau bandėte gaminti Marokietiškus patiekalus? Kai kurių nepagaminsite be specialių indų. Šiandien Masinis.lt ir UAB „Maroko grožis“ jums siūlo jums tradicinį Marokietišką indą tadžiną + dovanų bus pridėta specialių prieskonių gaminant šiame inde ir 4 receptus su patiekalais, ir visa tai už puikią kainą!

Įsigykite Tadžino indą Vilniuje, Kaune už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Tadžino indas yra tradicinis ir unikalus marokiečių keramikinis ar molinis indas, kurio apačia primena seklų puodą, o viršus – kūgio formos dangtį. Indas naudojamas ne tik maistui paruošti, bet ir patiekalui patiekti į stalą.

Gaminant patiekalą tokiame inde nereikia daug riebalų, visi susidarę garai persismelkia per visus ingredientus ir visos troškinio sudedamosios dalys tampa labai minkštos. Be to, visi produktai persisunkia vieni kitų aromatais. Gaminti galite orkaitėje, ant laužo, dujinės ar net elektrinės plytelės, tai labai patogu ir nesudaro jokio diskomforto.

Šio indo užtenka norint paruošti pietus ar vakarienę 5 – 6 asmenims. Jo skersmuo 30 cm.

Tad jei mėgstate gaminti ir norite išbandyti kažką naujo ir neatrasto, jums būtina įsigyti šį indą ir pasinerti į eksperimentavimo gelmes.

Perkant tadžino indą bus pridedamas specialių prieskonių mišinys gaminimui su tadžino indu. Taip pat pridėsime knygutę su tadžino indo paruošimo instrukcija prieš pradedant gaminti ir keturiais marokietiškais receptais, būtent skirtiems gaminimui su šiuo ypatingu ir autentišku indu.

Apie pardavėją

UAB "Maroko grožis"
Telefonas: 8 645 20646
El pašto adresas: parduotuve.atlas.art@gmail.com

loading...