Unikalaus dizaino skalbimo priemonė indaplovėms - 3-ių kamuolių rinkinį „Eco ball“!

išparduota

Neįtikėtinas perversmas indų plovimo procese - indaplovių kamuolys „Eco Ball“. Masinis.lt siūlo jums įsigyti stilingo dizaino, nedidelį indaplovės kamuolį, su kuriuo jūsų indai visada spindės švara, o indaplovė ilgesnį laiką tarnaus ir bus kaip nauja.

Įsigykite „Eco ball“ kamuolį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Kai plauname indus įprastomis priemonėmis, nesame apsaugoti nuo jų sudėtyje esančių cheminių medžiagų. Indaplovių kamuolys pagamintas iš ekologiškai švarių medžiagų, todėl indai tviskės nepriekaištinga švara, maloniai kvepės ir ant jų nebus jokių kenksmingų medžiagų. Indaplovių kamuolys pasižymi stilingu dizainu.

Taip pat tu sutaupysi pinigų, nes jo užtenka iki 1500 plovimų. Daugiau kaip 80 natūralių mineralinių medžiagų išlaisvina teigiamus jonus, todėl indų plovimas yra preciziškas.

Indaplovės kamuolys pasižymi antibakterinėmis savybės, apsaugo indaplovės mechanizmą nuo infraraudonųjų spindulių, taip pat nuo neigiamos geležies.

Privalumai:

  • Stilingas dizainas, malonus kvapas;
  • Pagamintas iš natūralių mineralinių medžiagų;
  • Galima naudoti iki 1500 kartų;
  • Šalina kalkes, naikina bakterijas;
  • Neturi neigiamo poveikio žmogaus organizmui;
  • Į rinkinį įeina 3 kamuoliai "Eco Ball".

Indaplovių kamuolys - tai unikalaus dizaino skalbimo priemonė, pagaminta iš natūralių mineralinių medžiagų. Tai švarus, taupus skalbimo būdas bei indaplovės ilgesnio veikimo garantas!

Išmatavimai: skersmuo - 6 cm.

Spalva: žalia.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...